• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

مناطق دیدنی و زیبای اندونزی

کشورهای بسیار زیادی در آسیای شرقی وجود دارند که دارای محیط بسیار مناسبی برای سفر می باشند، سرزمین های آماده ای که با ساختن زیرساخت های بسیار عالی قصد ایجاد و ساختن کشور خود به عنوان کشوری موفق در حوزه گردشگری می باشند. اندونزی یکی از کشور هایی است که هیچگاه نباید لذت سفر به این سرزمین را از دست بدهید زیرا که در کنار تاریخ و فرهنگ غنی خود دارای جاذبه های تماشا زیادی می باشد. یکی از کشور هایی که می توانید با سفر به آن لذت یک سفر دلنشن را ببرید.در ادامه با تور بالی اندونزی همراه باشید تا در مورد مناطق دیدنی و زیبای اندونزی برای شما همراهان همیشگی بیشتر بگوییم.

معابد تاریخی در بوروبودور ‏‏‎

معبد بودایی ماهایانا در قرن نهم بنا شده است و می توان به جرات گفت نماد کشور اندونزی می باشد. این آتشكده یکی از ‏مشهورترین و مشخص شده ترین معبدها در جهان است که پربازدیدترین مکان دیدنی در کشور اندونزی نیز می باشد که توسط ‏یونسکو مراقبت می شود. در این آذركده ۵۰۴ مجسه بودا وجود دارد.

اندونزی

معبد زیبای وات‌چالونگ

مهم‌ترین معبد بودایی شهر پوکت است و به دو راهب مقدس تقدیم شده که دردهه‌ی ١٨٧٠ میلادی، به مراقبت و معالجه کارگران معدنها می‌پرداختند. در این آتشكده باید با صریح و كم بها مطلع شد و کفش‌ها را ضمن ورود درآورد. وات چالونگ، معماری و نقش‌های زیاد زیبایی دارد، به خصوص در آتشكده اصلی. این عبادتخانه دارای ۳۶ تصویر بودا است و علاوه بر این بتوان گفت یکی از بزرگترین معابد در کل کشور تایلند همین آتشگاه است.

 شعله های آتشفشان ‏Kawah Ijen

دهانه آتشفشانی وسیعی دارد که چند آتشفشان دیگر را در خود جای می دهد. یکی از آنها آتشفشان ‏Kawah Ijen‏ است که ‏از سولفور پر شده است ، به این مناسبت پس زمانی که می سوزد آتش آبی نمایان می شود. تماشای این پدیده زیبا در شب بسیاری دیدنی تر ‏است. هر چند محیط اطراف این کوه ممکن است عاشقانه به نظر نرسد و برخی آن را خطرناک بدانند

تراس های طبقاتی برنج ‏Tegallalang

این پدیده زیبای طبیعی در اوبود قرار گرفته است ، اوبود خود به تنهایی مقصد بسیاری از گردشگران است و یکی از دلایل آن ‏وجود این پدیده طبیعی و تاریخی می باشد. این زمین های برنج که به صورت طبقاتی و پلکانی شکل گرفته اند یکی از دیدنی ‏ترین جاذبه های این منطقه می باشند که در کنار درختان نخل بلند قامت و سرسبز توریست ها را به سوی خود می کشاند. ‏عکاسان و نقاشان زیادی برای به تصویر کشیدن این صحنه زیبا و دیدنی به این منطقه سفر می کنند.

اندونزی
کوه برومو

این کوه نیز یک آتشفشان است که در پارک ملی ‏Bromo Tengger Semeru‏ - که خود یکی از جاذبه های دیدنی این منطقه ‏است- قرار گرفته است. برومو در سالهای 2004،2010 و 2011 فعال بوده است. اما این باعث نمی شود تا مردم محلی این منطقه ‏سنت های خود را کنار بگذارند. طی جشن های هندو ها ، محلی های این منطقه به بالای این کوه می روند تا به رسم گذشته خود ‏غذا و گل هایی را به داخل دهانه این کوه بریزند. ‏‏‏ ‏ ‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏‏ ‏ ‏‏



شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic