• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

بالی، جزیره خدایان

بالی، جزیره خدایان

بالی جزیره خدایان، از کوچکترین جزایر مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی محسوب می شود. این جزیره در بین دو اقیانوس هند و آرام واقع گردیده است و در نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردار شده است و مانند بسیاری از جزایر دیگراندونزی ، دنیای ویژه به خودش را دارد. دنیا ای که این نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد توریستی جهان قرار داده میباشد. این جزیره جمعیتی حدود سه میلیون نفر داشته که قریب به اتفاق ساکنان آن اهل اندونزی هستند اما در سالهای اخیر بدلیل رشد فراوان صنعت توریسم بسیاری ازاسترالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت نموده و در بالی کار و زندگی می نمایند.

بالی، جزیره خدایان
بالی، جزیره خدایان

ویژگی های زمین شناسی بالی

این جزیره که مساحتی بالغ بر شش هزار کیلومتر مربع را دارا می باشد، از لحاظ آتش فشانی فعال است و خاک آن برای کشاورزی بسیار حاصل خیز می باشد. اما سوگولی کوههای بالی کوه آگانگ که «مادر کوه »ها نام دارد آتشفشانی فعال است که ارتفاعی بیش از سه هزار متر دارد. در شمال و جنوب کوه های مرکزی این جزیره زمین های بسیاری حاصلخیزی برای کشاورزی است دارد که از آن برای کاشت برنج استفاده می نمایند.

ویژگی های زمین شناسی بالی
ویژگی های زمین شناسی بالی

پرواز به بالی

پرواز به بالی که تنها اندکی یعنی حدود دوازده ساعت طولانی تر از بلند ترین مصافت هوایی کشور ما است اغلب از طریق کشور قطر و با هواپیمائی قطر ایر ویز که یکی از خطوط پنج ستاره جهان است باشد و یا امارات و پس از توقفی کوتاه در فرودگاه دوحه یا دبی شما را بسوی جزیره بالی رهنمون خواهد بود.زمان سفر بین تهران حدود دوساعت یعنی برابر با مدت زمان سفر شما از منزل تا فرودگاه امام تخمین زده می شود. از این نقطه تا ایستگاه بعدی که شهر کوالالامپور یعنی پایتخت کشور زیبای مالزی است تنها هشت ساعت زمان لازم دارد.

پرواز به بالی
پرواز به بالی


لینک های مرتبط

تورهای بالی ، Bali ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات