• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

قبل از انتخاب تور بالی از بارش های بالی بدانید!!

متوسط دما در مناطق ساحلی اندونزی و به خصوص جزیره بالی 28 سانتیگراد درجه است. در حالی که این رقم برای نقاط داخلی جزایر 26 و مناطق کوهستانی 23 درجه است متوسط میزان بارش سالانه 706 میلی متر و میانگین نسبی رطوبت هوا بین 60 تا 90 درصد است. میزان تغییر دما در طول سال محدود است ( بین 20 تا 30 درجه سانتی گراد) و در فصل باران موسم باران های تند و معمولا کوتاه مدت به همراه رعد و برق های شدید است.


مناطق ساحلی اندونزی
مناطق ساحلی اندونزی

اندونزی پس از برزیل دارای بزرگترین ذخایر جنگل های استوایی (معروف به شش های جهان) می باشد. که نزدیک به 120 میلیون هکتار( حدود 60 درصد مساحت خشکی کشور) را در بر می گیرد. این جنگل های دارای گونه های متنوع و فراوان از گل ها و گیاهان حاره ای است که یکی از موارد مهم مصرف آن داروهای گیاهی سنتی ( معروف به جامو) می باشدکه رواج زیادی در اندونزی و نیز جزیره بالی دارد که اتفاقا یکی از جاذبه های گردشگری بالی همین مورد می باشد.

جنگل های استوایی اندونزی
جنگل های استوایی اندونزی

استفاده از منابع چوب این جنگل ها (صدور الوار یا متابع ساخته شده چوبی) یکی از مابع مهم در آمد کشور می باشد. که هر چند یک بار اعتراض محافل خارجی از طرفدار محیط زیست را بر می انگیزدو شما این را در بدو ورود به فرودگاه بالی احساس خواهید کرد.

جنگل های استوایی اندونزی
جنگل های استوایی اندونزی

جنگل های استوایی اندونزی
جنگل های استوایی اندونزی

همچنین یکبار گونه های مختاف و بعضا حیوانات نادر مناطق حاره ای در جزایر مختلف و دریاهای اندونزی یافت می شود خاک بیشتر متاطق اندونزی به دلیل وجود باتلاقهای فراوان، جلگه ها و دشت های وسیع ونیز رسوبات اتشفشانی برای کشاورزی مناسب است که دراین میان جزایر جاوه و بالی دارای حاصلخیز ترین خاکها هستند که در سفر بالی که در نوروز 95 خواهید داشت باید به این نکته توجه خاصی کنید!لینک های مرتبط

آژانس مسافرتی کاروانیک ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات