• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

صنایع دستی و بازارهای محلی بالی

بالی صنایع دستی، نقاشیهای زیبا، مجسمه بودا و دیگر مجسمه های هندو، پارچه های تزئینی و زیبا از جمله وسایلی است که توریست ها را وادار به خرید می کند. یکی از بهترین مکانها برای خرید در منطقه کوتا، فروشگاه دیسکاوری درمیدان کرتیکا می باشد که انتهای این فروشگاه به ساحل ختم می شود.

بالی دارای چندین مرکز غنی میراث فرهنگ موسیقی قدیمی معروف است و  SMKI به حفظ این میراث سرشار در قرن 21 اشاره دارد. از SMKI در صبح (از 8 صبح الی11 صبح) برای دیدن استادان رقص در حال آموزش مهارت‌هایشان به هنرجویان جدید دیدن کنید.

مرکز خرید ماتاهاری بالی

درفاصله چند دقیقه ای، مرکز خرید ماتاهاری (Matahari) با فروشگاه و رستورانهای متنوع و شیک قرار دارد. برخی از مرکز خرید در دنپاسار واقع شده اند و یکی از آنها پاسار بادونگ (Pasar Badung) است که مرکزی عظیم در کنار رودخانه میباشد و این مکان یک مجموعه پر از تکاپو با ساختار چند طبقه از فروشگاه ها و دکه هایی است که هر چیزی از ماهی های تازه ، آب میوه ها و سبزیجات معطر گرفته تا تندیس ها و صنایع دستی اهالی بالی و جاوه در آن به فروش می‌رسد. در ساحل مقابل رودخانه، مجموعه کومباساری(Kumbasari) ، منزل گاه بسیاری از فروشگاه های کوچک است که لباس های طرح دار ارزان قیمت، جواهرات، نقره جات و عتیقه جات مشکوک و ناچیز را به فروش می‌رسانند.

 مرکز خرید ماتاهاری بالی

بالی دنپاسار همچنین چندین فروشگاه زنجیره ای مدرن و مجهز به تهویه مطبوع مثل نیو دواتا آیو (New Dewata Ayu) وماتاهاری (Matahari) دارد. خارج از شهر، صنایع دستی گیریا سانگاهارا (Kriya Sanggraha) در شرقی‌ترین حومه توپاتی (Topathi) درهشت کیلومتری مرکز شهر، مجموعه عظیمی از تمام محصولات صنایع دستی بالی را در خود جای داده است، و البته قیمت‌ها همگی ثابت هستند.

 صنایع دستی گیریا

 این موزه یکی از بهترین‌ها در اندونزی است و مجموعه‌ای با‌شکوه از حکاکی‌های مزین، ماسک‌های نقاشی شده، عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی، ظروف سفالی و منسوجاتی برای برخی هنرمندان اهل بالی که مشهور هستند دارد و همگی در یک مجموعه از محوطه‌ای محصور که به خوبی نگهداری می‌شود قرار گرفته اند.موضوعات مرتبط

معرفی تورهای بالی ،

نظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic