• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

جزیره ای فوق العاده در اندونزی

یکی از مناطق دیدنی اندونزی (بالی) می باشد که در ناحیه خوبی هم واقع شده است. این جزیره زیبا هر ورزه بازدیدکنندگان زیادی را مزباین می کند با این که خود مردم فقیری را دارد . در حال حاضر بسیاری مردم جهان به بالی سفر کرده تا خوش گذرانی هیای آن را از دست ندهند. هم اکنون ما می خواهیم چندین نقطه در این منطقه را برای شما در وبلاگ تور بالی معرفی سازیم تا شما از آنها بهره ببرید. این تورهای اختصاصی به مقاصد مختلف در بالی، طرفداران خاص خود را دارد. هزینه این تورها از 2.100.000 تومان ‏شروع می شود و بسته به نوع سفر و مقصد شما و دوری آن از هتل، متغییر بوده و افزایش می یابد.
جزیره ای فوق العاده در اندونزی
 در نظر داشته باشید که معمولا این نوع ‏تورها به این شکل برگزار می شود که یک راننده شخصی دنبالتان می آید و مناطقی را که قبلا توسط شرکت توافق ‏کرده اید به شما به صورت اختصاصی نشان می دهد.

از جمله شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهند، می توان ‏به ‏Bali Traditional Tours، ‏Bali Made Tour  ‏اشاره کرد. ‏‏ ‏‏‏‏‏ ‏‎این معبد نیز یکی از معابد خیلی مهم بالی می باشد و همه روزه گردشگران زیادی را به این مکان جذب می کند. این ‏مکان به طور کلی برای منطقها ی که در آن واقع شده است در ساحل، موقعیت منحصر به فرد برای لذت بردن از طبیعت و غروب خورشید است.
جزیره ای فوق العاده در اندونزی
البته این نیز گفتنی می باشد که این معبد جز ‏مکان هایی هست که نباید در گردشگری به بالی، بازدید از آن را از دست داد. این معبد در 20 کیلومتر شمال غربی ساحل کوتا ‏در محدوده روستای ‏Beraban ‎‏ از توابع ‏Tabanan‏ واقع شده است و در ساحل آن، فروشگاه ها، غذا خوری ها و ‏دیدگاهها و ... موجود است. در داستان این معبد آمده است که کشیشی به نام ‏Nirartha ‎‏ در سال 1489در سفری ‏که برای وسعت پیدا کردن دین هندو به این منطقه داشته است، در این مکان استراحت کرده و آنجا را مکانی مناسب برای ‏پرستش خدای دریا عنوان کرده است. بازدید از این معبد در صورتی اماکان پذیر است که دریا در حالت بالا و پایین امدن بوده و شما قادر ‏به عبور از مسیری که به آن پایان می گردد باشید‎.‎‏


موضوعات مرتبط

معرفی تورهای بالی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات