• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

صنعت گردشگری بالی بخش اول

‏امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری در جهان می توان گفت بیشتر کشورها به خود آماده و هر ورزه مکانهای گردشگری بیشتری برای مسافران خود آماده می سازند. در نظر داشته باشید کشور اندونزی با وجود جزیره ای همچون بالی از این قاعده جدا نمی باشد. حال ما سعی بر این داریم جاذبه های گردشگری بیشتری را که در این شهر یعنی بالی هستند را برای شما معرفی سازیم پس در وبلاگ تور بالی همراه ما باشید. از بهترین هنر اوبود، به ‏طرف شرق رفته تا به یک تقاطع که دارای مجسمه هست، برسید.

صنعت گردشگری بالی بخش اول

البته باید این را هم اضفه نمود که سپس از آن تقاطع مستقیما به طرف شمال خواهید ‏رفت و بعد چند دقیقه خود را در مزارع ‏Tegallalang ‎‏ خواهید یافت.‏برای رفتن به این مکان باید از جاده اصلی اوبود به طرف جنوب وارد خیابان ‏Hanoman‏ بشید، سپس این راه و مسیر رو ‏امتداد بدین تا به خیابان جنگل میمون ها (‏Jalan Monkey Forest‏) برسین.

سپس این منظره سرسبز و پر از درخت را در این خیابان ‏خواهید یافت. ‏مرکز هنر اوبود که به زبان محلی ‏Pasar Seni Ubud ‎‏ نامیده میشود، روبروی کاخ ‏Puri Saren Royal ‎‏  قرار ‏گرفته است. در این مرکز می توانید روسری و شال های اسخته شده از پوست، پیراهن و تی شرت های زیبا، صنایع دستی و ... تهیه ‏کنید و به عنوان یادگاری برای دوستنانتان و خودتان بخرید.

صنعت گردشگری بالی بخش اول

مطلب دیگری که باید در نظر داشت باشید این است که اکثر این کالا ها در ده های اطراف این منطقه از قبیل پلیاتان‎‏ تولید می شوند. و در نهایت اینکه این مکان بهترین نقطه برای خرید ‏یادگاری های سفر در بالی محسوب می شود.‏ ‏‏‏همچنین باید بدانید که رسیدن به این پارک و دیدن آن به یک روز کامل احتیاج دارد، پس سعی کنید از ساعات ابتدایی ‏پارک در آنجا باشید تا بتوانید از جاهایی که بصورت آزادانه هستند و یا قسمت هایی که منظره های بی نظیری برای عکس ‏گرفتن به شمار می آیند، که می توانید بهترین استفاده را به صورت مطلوبی از آنها داشته باشید.موضوعات مرتبط

معرفی تورهای بالی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات