• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

زیباترین جزیره در اندونزی (بالی)

بالی جزیره‌ای است جدید در کشور  که از مراکز سیر مهم دنیا به سرشماری می‌رود.بالی آبخوست خدایان، آداك کوچکی از بزرگترین نشست الجزایر آفاق و بزرگترین کشور خوش كیش آفاق یعنی کشور اندونزی است. در ادامه با وبلاگ بالی همراه ما باشید. این جزیره دو اقیانوس آرامو دریا هند را به هم پیوند داده است و در ذریه این وصلت خود از آب و هوای زیاد متفاوتی برخوردارگردیده است و مثل فراوانی از جزایر دیگر اندونزی، دنیای مخصوص به خودش را دارد. دنیائی که نام این آبخست را در فهرست برترین مقاصد گردشگری آفاق تحكیم داده است.

زیباترین جزیره در اندونزی (بالی)

این جزیره جمعیتی حدود سه میلیون نفر داشته که قریب به پراكندگی ساکنان آن اهل اندونزی هستند اما در سالهای بازپسین بدلیل رشد فراوان صنعت توریست غزارت ازاسترالیا و اروپا هم به این آبخوست مهاجرت مثال و در بالی کار و زندگی می کنند.

این آبخوست که مساحتی بالغ بر ۵۶۲۰ کیلومتر چهارضلعی را اختفا داده است، از جنبه آتش فشانی باحرارت بوده و خاک آن بابت کشاورزی زیاد حاصل خیز است. اما سوگولی آتشفشان های بالی کوه گودان آگانگ بوده که «مادر کوه »ها نامیده می شود. این کوه، آتشفشانی فعال بوده و ارتفاعی بیش از ۳۰۰۰ متر دارد.

زیباترین جزیره در اندونزی (بالی)

در سگال و كنارها و شمال کوه های مرکزی این جزیره معاریف های بسیاری حاصلخیزی راجع به حساب کشاورزی حیات دارد که از آن به خاطر کاشت آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو كاربرد می کنند. مزارع پلکانی آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو بالی نیز خود صلا دنیوی كلی داشته و از جاذبه های گردش جهانگردی این جنان خاكی پروردگار می باشند . قطعا یاوه نگفته ایم اگر بگوییم که آبخو بالی پر از خصائل مختص به انفراد است که آن را از پسین اقصا جهان سرآمد می سازد. بالی مستهجن ترین و مشهورترین آبخست اندونزی است که در قبله خط استوا بین جاوه در غرب ولومبوک در شرق استواری گرفته است.
موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری بالی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات