• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

شهر رنگانگ بالی

یکی از زیبا ترین و پر توریست ترین مکان های دنیا بالی می باشد که سالانه سیل عظیمی از گردشگران و جهان گردان وارد این کشور می شوند و از جاذبه های منحصر بفرد و خاص بالی دیدن می کنند. در اینجا ما قصد داریم با چند مورد از جاذبه های بالی شما را آشنا کنیم.در ادامه به وبلاگ تور بالی نوروز 96 خواهیم پرداخت.

ساحل رویایی  سانور

یکی زیباترین سواحل بالی سانور می باشد و در مورد آن می توان گفت که ساحل سانور در روستای دنپاسار قرار گرفته است. ساحل آرام سانور یک مقصد محبوب برای بازدید کنندگان کهن سال تراست، که نام مستعار ساحل خروپف را به همین منظور به دست آورده است. این یک اسم بی مفهوم است، با این حال میزان زیادی جاذبه برای دیدن و انجام دادن در این ساحل وجود دارد. علاوه بر این که ساحل در منطقه به خوبی نگهداری می شود، سانور چندین مکان پر اهمیت تاریخی دارد، از جمله معبد Blanjong، که شامل یک کتیبه ستون دار که پیشینه ی آن به قرن نهمئ میلادی برمیگردد.

شهر رنگانگ بالی



 

کوه عجیب باتور

جالب تر از همه ی جاذبه های گردشگری بالی این کوه می باشد در حالی که این کوه مرتفع ترین نقطه در بالی محسوب نمی شود، کوه باتور در یکی از رویایی ترین نقاط جزیره قرار گرفته است که بر قسمت شمال شرقی بالی، با ارتفاع 1717 متر تسلط دارد. این کوه که یک آتشفشان فعال به حساب می اید، شامل چهار دهانه، یک دریاچه و چندین روستا را دارا می باشد. صعود به بالای کوه باتور برای دیدن طلوع خورشید یک فعالیت محبوب در بین توریست ها است. این صعود نسبتا آسان می باشد و هر کسی توانایی این را دارد که در حدود دو ساعت به قله آن صعود کند. 

طبیعت زیر آب

بالی یکی از زیبا ترین مناطق گردشگری می باشد که با قرار گرفتن بالی در میانه گستره بی اندازه دو اقیانوس هند و آرام که بیشتر از 35 درصد از کل مناطق مرجانی جهان را در خود پوشش داده اند باعث به وجود آمدن یکی از زیبا ترین، غنی ترین و پر طرفدارترین نقاط غواصی جهان در جزیره بالی باعث شده است.وجود انواع نامحدود از ماهیان، پستانداران  و دنیای مهیج  زیر آب که بیش از بخشی از آن هنوز پیدا نشده است، هر غواص و یا مشتاق غواصی را مجذوب خود می کند. غواصان از سراسر جهان در همه نوع تخصصی هرکدام در آبهای جزیره بالی تجربه لذت بخشی را کسب خواهند نمود.

شهر رنگانگ بالی

در ادامه در مورد این موضوع می توان بگویم که از همین رو بیش از 80 درصد از گردشگرانی که وارد جزیره بالی می شوند قطعا برای شرکت در فعالیتهای توریستی و بیشتر از نیمی از این میزان فقط برای غواصی به این منطقه مسافرت می کنند. این میتواند پر اهمیت ترین دلیل و بهانه برای آن باشد که به این جزیره سفر کنید.

موضوعات مرتبط

تور بالی نوروز ،

نظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات