• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

دو جاذبه ی گردشگری بالی

بالی یکی از رویایی ترین شهر های اندونزی می باشد که هیچ گاه نباید از سفر به این شهر غافل شوید. مطمئنا سفر به این شهر زیبا در کنار تمام زیبایی هاش تجربه بسیار به یاد ماندنی را از تجربه یک سفر زیبا را به همراه خواهد داشت در ادامه در مورد دو جاذبه گردشگری که ممکن است برای شما جالب باشد بیشتر خواهیم گفت.
دو جاذبه ی گردشگری بالی

پارک آبی ‏Waterbom Bali

این پارک آبی با مساحتی جوان بر 3.8 هکتار در نخبگان اموال غیرمنقول های زنده دل استوایی بنا گردیده است و می توانید ایام ها در آن ‏به امتعه گنجفه ورزش فریب های آبی درگیر باشید و لحظات گاز پینه رو در کنار تفریحات آن آروین کنید. این پارک آبی به رابطه داشتن سر ‏سره های آبی مخصوصمخصوص :صفت خاص بفردش معروف ی عام و خاص می شمه و با بالاترین نمونه و غیراستاندارد تكیه بین المللی آراسته نگهداری ‏رسانی به مشتریانش می باشد. ایضاً ضروری به ذکر است که این پارک آبی به آدرس بلوز بی آستین پارک آبی آس در سال ‏‏2015 و ثالث پارک آبی گیتی افق ها در همین سال میانجیگری سایت تریپ ادوایزر انتخاب شده است.

یادگیری موج‌ موتور در كناره ور Kuta یا كرانه Padma

بسیاری از سواحل، از نظر آرایش آراستگی با كنار Kuta انطباق می‌کنند. با این وجود، شاطی کوتا هنوز هم در گروه برترین جاذبه‌ های سفر در بالی منظور می‌شود. پسند دارم که این شهر خوش گذرانی شباشب پر جنب‌ و حرص دادن دارد اما سواحل آن فقره سبب یاد اخذ موج ‌سواری علاوه اعلا و آسایش ‌بخش هستند.موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری بالی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic