• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

دو جاذبه ی گردشگری جاکارتا

جاکارتا که یک از شهرهای اندونزی می باشد دارای جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار زیادی می باشد که سالانه تعداد زیادی از مردم جهان را مجذوب خود کرده است. این شهر دارا رستوران ها و هتل هایی است که همیشه آماده برای خدمت رسانی به مردم و گردشگران می باشد. در ادامه به دو جاذبه گردشگری جاکارتا خواهیم پرداخت.
دو جاذبه ی گردشگری جاکارتا

میدان مردکا

میدان مردکا یک ساحت ذوزنقه ای شکل است که یک کیلومتر پیمایش دارد و در مرکز شهر ثبوت گرفته، در گذشته مرکز حکومت بوده ودر آن بنا های دولتی بود دارد که تا دهه ۱۹۹۰ همه آن شالوده ها از بین رفتند. در سال های دیرین اعتراض سیاسی هایی در عرصه ادا شد که محرك شد دولت دور عرصه را دژ بکشد که هم زمان هنوز هم این حصارها بود دارند. این پهنه از وسعت های مهمی است که همیشه نقش مهمی را در خوش گذرانی دد دیو داشته است، نمی شود به جاکارتا آمد و این گستره زیبا را از نزدیک ندید.

گالری ملی

در این محل پاچپله و گالری هنری جاکارتا با هم ترکیب شده اند و در آن می توانید ادب و تاریخچه را با هم بیبنید و لذت ببرید چون بیش از ۱۷۰۰ آثار هنرمندان اندونزیایی و گیتی افق ها در آن اسكان دارد. اگر به هنرهای تجسمی میل دارید جاکارتا تاپ :صفت عالی آماج بابت شماست  در این گالری می‌توانید از دید فرهنگ، شاهنامه و هنرهای تجسمی لذت ببرید.با اینکه نوشته ها پیامدها کم در این گالری به نمایش در آمده اما فضاهای شكوه فقره سبب برگزاری  نمایشگاه ها دارد.موضوعات مرتبط

تور جاکارتا ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic