• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

میدان مردکا شهر جاکارتا

جاکارتا یکی از جاذبه های گردشگری اندونزی می باشد که دارای زیبایی های بسیار فراوانی می باشد. همین جاذبه های گردشگری سبب شده است که تعداد فراوانی از گردشگران را به سمت خود جذب کرده است. در ادامه در مورد میدان مردکا شهر جاکارتا بیشتر صحبت خواهیم کرد.
میدان مردکا شهر جاکارتا

 میدان مردکا مرکز شهر جاکارتا است و به شکل ذوزنقه‌ای است که حدود ۱ کیلومتر سطح اندازه گیری دارد. در قرن ۱۹ تنهایی هلندی آن را «Koningsplein« (میدان ئادشاه) نامید و ئس از آن که آن ها حکومت را از باتاویای قدیم، به این محل منتقل کردند و به مرکز شهر دگرسانی شد. این وسعت مستمر نقش متجاوز مهمی در خوش گذرانی حیوان بومزاد :صفت بومی اعمال می‌کند. در ادوار مختلف، این وسعت محل اسكان ساختمان‌های دولتی مختلف بود. سپس تلاش‌های زاید فقره سبب دگرسانی این محل به پارک جلد غشا چهره گرفت. ته در بدایت دهه‌ی ۹۰ میلادی تقریبا همه ساختمان‌های چی در آن را از بین بردند.
متاسفانه طی تظاهراتی که در سال‌های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۲ علاقه به بهروزی در این محل به كاربستن گرفت، دولت حصاری از آهن دور صحنه مردکا کشید که معاصر هم می‌توان این حصارها را مشاهده کرد. امروزه با این که به آیت حیات چنین حصارهایی، دسترسی کامل به این عرصه هستی و عدم ندارد اما می‌توان زیر سایه‌ی درختان زیبای اطراف آن قدم زد، کودکانی را گردش کرد که در آن گرداگرد فوتبال تفنن می‌کنند و در یکی از رستوران‌ها، از خوردن غذاهای خوشمزه‌ی جاکارتا لذت برد.

 

 موضوعات مرتبط

تور جاکارتا ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات