• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

بهترین سواحل بالی

 طبیعت بالی یکی از زیباترین جاذبه هایی است که سالانه افراد بسیار زیادی را به خود جذب می کند.این جزیره دارای جاذبه های بسیار دیدنی و بی نظیر است، سواحل این جزیره برای استراحت و تفریح بسیار مناسب بوده و برای انجام ورزش های آبی بسیار مطلوب می باشد در ادامه با وبلاگ توربالی اندونزی همراه باشید تا بهترین سواحل بالی را برای شما معرفی کنیم.

بالی


ساحل Nusa Dua بالی
ساحلی که بسیاری از مهمانخانه های لوکس در اطراف آن ساخته شده اند. در اطراف این كناردریا انواع گل و گیاه تعالی فخر کرده را می توانید مشاهده کنید. تصور کنید درختان بلند نخل، مانگرو وحشی، درختان بدبو و درخت جوز در واقع مطلب كامل و ناقص یم و بر آبی روشن و شن و ماسه طلایی چشم نوازی می کنند. بله، توصیف این ساحل،ت وصیف تکه ای از بهشت است. این مکان برای شا بسیار مناسب است زیرا دارای جریان و موج کمی است. یکی از محبوب ترین مسافرخانه ساحلی لوکس کایومانیس می نفحه که دارای ویلای خصوصی و آبگرم است.

ساحل Sanur بالی
این كنار در منطقه ی روستایی جنوب بالی واقع شده است. ساحلی چند کیلومتری با شن و ماسه های طلایی و مرجان های کوچک، با امواج خفیف که برای شنا مناسب است. دریا در این منطقه به قدری براق است که حتی می توانید موجود درون آب را نیز به راحتی ببنید. یکی از جالب ترین مکانها برای اقامت در این ساحل، Klumpu است.

بالی
 ساحل Geger بالی
این ساحل دارای شن های سفید است که با برخورد نور خورشید بسیار مات می شوند. دریا در اینجا آرامتر است اما گاهی روزگار در شب بسیار خشن می شود، پس باید مراقب بود.اگر خوش شانس باشید می توانید کار کشاورزان در كناره ور را ببنید و از امرار معاش آنها لذت ببرید. خوردن صبحانه در کافه های ساحلی و در انتها بازدید از آتشكده را از شمار ندهید.

ساحل Lovina بالی
این عراق که چندان معروف هم نیست در شمال بالی قرار دارد. این ساحل شفاعت شن های سیاهی که از گدازه های سرد آتشفشان کوه آگونگ می آیند، درست شده است. برای شناگران یک بهشت محسوب می شود زیرا دارای دریایی آرام با موج های کم است. این منطقه معمولا آرام است. در این كرانه ماهیکیران روستایی و مردمان محلی خونگرم، چشمه های آب حاره و آفتاب گرفتن دلفینها را مشاهده خواهید کرد.

بالی

ساحل Nyang Nyang بالی
یکی دیگر از سواحل مخفی بالی می شمه زیرا برای رفتن به آنجا سراشیبی و سراشیبی، پیچ و خم در دل وزغ گریزگاه بیشه را باید تحمل کنید. تلاش زیادی که در انتها خواهید دید ارزش فراوانی دارد. كناردریا شنی سفید و دریای درخشان آبی، که خلوت و آرام است و تلاش کشاورزان برای برداشت جلبک دریایی را خواهید دید.موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری بالی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic