• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

معروف ترین و بهترین سواحل جزیره بالی برای غواصی

جزیره بالی یکی از بهترین سواحل دنیا را دارا می باشد، این سواحل دارای شن های سفید و آب های آرام و زلال می باشد و بهترین موقعیت را برای استراحت و انجام ورزش های آبی فراهم آورده است، در ادامه با وبلاگ تور بالی اندونزی همراه باشید تا به معروف ترین و بهترین سواحل جزیره بالی برای غواصی بپردازیم.

بالی


 اگر از خودتان سؤال می‌کنید که چه کارهای لذت ‌بخشی در بالی می‌توانید انجام دهید، مطمئن باشید که چنین فهرستی را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد.
Nusa Lembongan  و Nusa Penida  نیز مقاصد گردشگری برجسته ‌ای هستند. البته Nusa Lembongan  جاافتاده‌تر است و دارای اقامتگاه‌ های بیشتر. این منطقه رستوران‌هایی هم دارد که به گردشگران خدمت‌رسانی می‌کنند. از سوی دیگر، Nusa Penida هم گزینه ارزشمندی است و به داشتن محال بکر و مکان ‌های غوطه وری جالب به خود می‌بالد. چطور؟ خوب، برخلاف آب و هوای استوایی، شما می‌توانید با ماهی ‌های مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده mola-mola و به‌ ویژه به همراه پرتوماهی ‌های غول ‌پیکر مرواریدجویی غوص کنید! زیرا اقلیم‌ ها و جریان‌های خنک قوی، كلاً موجب می‌شوند تا دریاهای حواشی برای این موجودات مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده و نیز سایر موجودات، دگرگونی به محیطی تودل برو گردد.

بالی
بهترین مکان ‌های ژرف پیمایی در این منطقه عبارتند از:

Mangrove Point که اضافه بر داشتن جذابیت برای غواصان، قلمروی کوسه‌ها نیز هست! این منطقه قطعاً یکی از بهترین جذبه ‌های گردشگری در Nusa Lembongan است. Manta Point بزرگترین جاذبه Nusa Penida که در تمام طول سال، پرتوماهی‌های زیادی را به سوی خود جلب می‌کند.
Blue Corner: مجموعه بزرگی از جریان‌های آشفته و مرجانی است و بنابراین فقط غواصان زبده باید وارد آن بشوند. پرتوماهی‌های مرمری، کوسه‌های بامبو و نوک ‌سفید و حتی دسته‌ای از دلفین‌ها را هم می‌توان در آنگاه می‌توان جلی کرد.
دیگر کارهای لذت‌بخش مخصوص بالی

بالی
آیا به دنبال جاذبه‌ های گردشگری دوردست در بالی هستید؟ به سمت شمال جزیره بروید! این فعالیت‌های منحصربه فرد شما را مجبور خواهند کرد تا به گردش در بخش‌هایی از این جزیره بپردازید که پیش از شما گردشگران انگشت‌شماری از آنك دید کرده‌اندشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات