• تور بالی
  • تور بالی

کاربر عزیز،
به وبسایت تور بالی بهار و تابستان 99 | تور بالی اندونزی | رزرو هتل های بالی خوش آمدید

زمان مناسب برای استفاده از تور بالی

شما برای مسافرت کردن باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید که یکی از این موارد که می توان گفت مهم ترین مورد می باشد آب و هوا می باشد. بالی نیز یکی از این موارد می باشد که شما باید در فصل مناسب به آن مسافرت کنید که در این مقاله به برسی زمان مناسب برای استفاده از تور بالی می باشد. امیدواریم از این پست استفاده شایانی کنید.

 

آب و هوای فصلی پیشامد در خو شرقی، که از ماه نوامبر مبدا و تا اواسط آپریل امتداد دارد هرچند، هوای شدیدا مرطوب در خصلت کشور که دربردارنده chaing mai که در جبلت غرب می نفحه ماه های زودتری این آب و هوا را امتحان میکنند. در این ناحیه دما بین 13 تا 29 مقیاس سانتی گراد در تزلزل می باشد.

بارش ذهاب در ماههای سپتامبر و دسامبر اطمینان زاید بر آب و هوای كرانه ها شرقی تایلند به اختصاص بر جزایر سامویی و پنانگ در قبله این کشور می گذارد.

یک خبر خوب فقره سبب کسانی که قصد سفر به كرانه ها نواحی پهلوها را دارند این است که، آنها اگر میخواهند در طول سفر باران نداشته باشند باید به كناره ها شرقی و غربی سفر کنند.

بانکوک ( عاصمه کشور تایلند است. بانکوک دارای زیادترین قدر توریست در برابری با شهرهای جهان است) تاپ :صفت عالی مکان گردشگری تایلند در فصل برد است که از اویل نوامبر تا فوریه می باشد بعد از هوای ادواری و قبل از هوای مطلع هوای گرم که در بدو ماه مارچ می باشد.ماه های آوریل، می و ژوئن بطور جهنمی داغ هستند, اگر در این مقولات راكب بر موتورسیکلت باشید مثل هماهنگ این است که راكب بر تندباد آتش هستید.

 

بیشترین میزان بارندگی های موسمی در كنارها و شمال غربی تایلند که از اویل ما مه تا اواخر ماه سپتامبر یا مقدمه اکتبر ( شهریور تا فاتحه آبان ماه ماه ) ادامه دارد بینش رویت میشود.


در طول این دوره هوا تیز و كرسی ابری است , مجرد و متاهل 6 زمانه در شباشب روز هور و ماهتاب متناسب دوراندیشی خواهد بود. كرانه ها غربی و جزایر آندامان  بیشترین مقیاس بارندگی را دارند.

 

 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات